Nabídka pro malé podniky a firmy

Řešení připravená na míru domácím uživatelům, malým kancelářím, živnostníkům. Přívětivá, přímočará s podporou a rozumnou cenou.

Stačí vám k Vašemu podnikání Váš dům, byt nebo jen malá kancelář? Pracujete pro malou státní organizaci, obec, školu. Děláte svou práci – na tu se potřebujete soustředit především, nemáte své vlastní IT specialisty. Jste majitelem malé firmy nebo potřebujete ke své práci cestovat a svou kancelář mít stále u sebe? 

Potřebujete spolehlivé a dobře pochopitelné řešení, které Vám umožní plně se věnovat své práci a zároveň se stane konkurenční výhodou v současném světě, kde rychlost a kvalita informací je tou nejcenější hodnotou. Pokud se rozhodnete investovat do výpočetní techniky, hledáte dobrou cenu a srozumitelná, snadno pochopitelná řešení s jednoznačným přínosem pro vaši každodenní práci.

Počítače vám pomohou vaše podnikání i další profesní aktivity velmi usnadnit. Komunikujte se zákazníky prostřednictvím e-mailu, objednávejte zboží a zadávejte příkazy své bance prostřednictvím Internetu. Zařiďte si mobilní kancelář a buďte v kontaktu s kolegy i zákazníky kdykoliv, i na cestách. Pomůžeme vám využívat všechny možnosti, které se vám dnešní informační technologie umožňují, navíc budete mít vše mít prokryto profesionálními IT službami.

Co vše nabídka obsahuje?

Pomůžeme vám nalézt takové řešení, které přesně splní vaše požadavky na komunikaci se zákazníky, obchodními partnery nebo bankou.

To vše při zajištění maximální bezpečnosti Vašich dat a informací, na základě našich zkušeností, servisu a další podpory při rozvíjení vašich výhod na poli informačních technologií.

V případě zájmu se na nás neváhejte obrátit, rádi Vám poskytneme bližší informace.

 » Zpět na úvod!  » Kontakty


 

 

 promo akce

novinky
Vzdělávání v BRAIN computers
1.11.2019
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávané pracovní činnosti.
Více čtěte zde!