Nabídka pro střední podniky a organizace

Řešení, která uvítají manageři, vlastníci, ale i zaměstnanci společností střední velikosti. Přesná, rychlá a efektivní  řešení s ohledem na firemní procesy a cash-flow. Nezdržujte se o zajištění funkčnosti Vašeho IT, prioritní jsou vaše výnosy a efektivita.

Pohybujete se v segmentu firem a společností středního rozsahu a jste majitelem nebo členem managementu takové společnosti. Důležité je pro vás soustředit se na informace z oblasti financí, ekonomiky, trhů nebo se například plně věnovat sledování projektů v různých oblastech rámce Evropské unie. Pak vám nemůže uniknout ani skutečnost, že náklady na IT rozhodně nejsou zanedbatelné, a míra jejich návratnost je závislá na různých podmínkách.

To je naprosto v pořádku. My zase víme, že návratnost investic do výpočetní techniky a informačních systémů je velmi vysoká, ovšem za předpokladu vysoce odborné dodávky, které předcházela příslušně provedená kalkulace a rozvaha. Naše řešení kladou maximální důraz na rychlou návratnost investice a na eliminaci rizik s ní spojených.

My, společně s Vámi si klademe za prvořadý úkol na základě kvalifikovaného rozboru Vašich požadavků navrhnout takové řešení vaší IT infrastruktury, které bude šetrné z pohledu investic, maximálně výkonné a spolehlivé z pohledu IT a maximálně rychlé z pohledu jejich návratnosti.

Co vše nabídka obsahuje?

Technická, systémová a aplikační infrastruktura

Podnikové aplikace

  • Serverové operační systémy
  • Exchange, Web, Kancelářské aplikace
  • Serverové informační systémy na míru

 Outsourcing a servisní služby

V případě zájmu se na nás neváhejte obrátit, rádi Vám poskytneme bližší informace.

 » Zpět na úvod!  » Kontakty


 

 promo akce

novinky
Zálohujete a chráníte svá cenná data?
16.5.2018
Rozšiřte svůj digitální svět o chytré domácí úložiště za skvělou cenu. NAS QNAP TS-328 je vysoce výkonné, 3diskové a snadno použitelné síťové úložiště pro zálohování, synchronizaci, vzdálený přístup, domácí zábavu a vzdělávání.
Více čtěte zde!


SAMSUNG - 3letá záruka s opravou do následujícího pracovního dne.
14.5.2018
Zapomeňte na starosti, v případě jakýchkoli problémů stačí zavolat na helplinku a do druhého dne můžete pokračovat v práci.
Více čtěte zde!


Komfortní vyhledávání.
7.5.2018
Nevíte si rady jaký kabel, přepínač, hub či redukci vybrat? Vyzkoušejte nové komfortní vyhledávání na našem e-shopu, které ušetří Váš čas.
Více čtěte zde!


Šifrovaná komunikace
1.3.2018
Dovolujeme si vám představit silnou ochranu dat ve formě hardwarového klíče – Talkey.
Více čtěte zde!