Produkty a řešení / Periferie a spotřební materiál

 


V E-Shopu nemusí být uveden veškerý sortiment. Pokud nenaleznete Vámi požadovaný produkt, tak nás prosím kontaktujte, zjistíme Vám obratem ceny a termín dodání.


 

Dataprojektory a prezentační technika

Dataprojektory si během let získaly svou pevnou pozici ve školní výuce i v moderní prezentaci. Můžeme Vám nabídnout výběr z velkého spektra modelů a značek na našem trhu.

Dataprojektory do školy:
Do této kategorie jsme pro školy a školská zařízení vybrali kvalitní projektory značky EPSON . Tyto projektory školám nabízíme za zvýhodněnou cenu a s nadstandardní zárukou 36 měsíců, a to včetně lampy.

Výpočet projekční vzdálenosti:

      

Další prezentační technika:
Jsme schopni vyhovět takřka veškerým požadavkům i velmi náročných zákazníků, ať už jde o přenosné tablety a pady, velkoformátové monitory a televizory, prezentéry, ukazovátka apod.

Pro dokonalou prezentaci můžete u nás také nakoupit např.:

  • projekční plátna
  • interaktivní tabule
  • LCD, plasma zobrazovače
  • vizualizéry
  • apod.

http://shop.brain.cz/zbozi/projektory-a-prezentacni-technika/seznam.aspx?p=k:135


 

  

Tiskárny, kopírky, scanery a faxy


 

Digitální foto a video

Digitální foto Vám přináší velký výběr fotoaparátů od těch nejlevnějších kompaktů, až po profesionální zrcadlovky, včetně jejich příslušenství – baterie, paměťové karty, pouzdra apod.
Zachyťte sílu okamžiku!

Videokamery
Zaznamenávejte chvíle se svými přáteli či rodinou, natáčejte jedinečné okamžiky ze svého života. 
Na trhu již existuje velká řada videokamer: videokamery na paměťové karty, Mini DV, HDD nebo DVD kamery.

Díky našemu katalogu na e-shopu můžete vyhledat kameru či fotoaparát, které budou nejlépe vyhovovat Vašim požadavkům. Nabízíme Vám široký výběr různých značek!

http://shop.brain.cz/zbozi/foto-video/seznam.aspx?p=k:6


 

Média a doplňky

V naší nabídce najdete celou řadu médií různých typů a značek, čistících prostředků, různých typů  obalů na CD a DVD , podložek pod myš a klávesnici- gelové i obyčejné, papírů do tiskáren a kopírek, dále pak čistící prostředky pro veškerou výpočetní techniku v podobě ubrousků, sprejů apod.
 

http://shop.brain.cz/zbozi/media-a-kancelarska-technika/seznam.aspx?p=k:4


  

Spotřební materiál pro tiskárny

Nakupujte spotřební materiál od profesionálů!

BRAIN computers s.r.o. je certifikovaným dodavatelem výrobců jako např. Canon, Epson, Hewlett-Packard, Oki atd. Kromě dodávek veškerého spotřebního materiálu Vám můžeme poradit, jak snížit náklady právě v této oblasti.

V naší nabídce najdete nejen tonery, ale také tiskárny, inkoustové náplně, cartridge, plnicí soupravy, folie do faxu, pásky, papíry a další spotřební materiál pro kopírky či tiskárny.

Kromě originálního spotřebního materiálu Vám také můžeme nabídnout vysoce kvalitní renovované kazety a celou řadu alternativ za rozumné ceny.

Nevíte co s prázdným vypotřebovanými kazetami? Zajistíme Vám její likvidaci a u vybraných typů kazet také jejich odkup. Podmínkou pro výkup je, že kazeta musí být nepoškozená, zabalená v neprůsvitném obalu, s dobrým osvitovým válcem a dosud NERENOVOVANÁ!

http://shop.brain.cz/zbozi/spotrebni-material/seznam.aspx?p=k:175


 promo akce

novinky
Vzdělávání v BRAIN computers
1.11.2019
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávané pracovní činnosti.
Více čtěte zde!