Nabídka pro malé podniky a firmy

Řešení připravená na míru domácím uživatelům, malým kancelářím, živnostníkům. Přívětivá, přímočará s podporou a rozumnou cenou.

Stačí vám k Vašemu podnikání Váš dům, byt nebo jen malá kancelář? Pracujete pro malou státní organizaci, obec, školu. Děláte svou práci – na tu se potřebujete soustředit především, nemáte své vlastní IT specialisty. Jste majitelem malé firmy nebo potřebujete ke své práci cestovat a svou kancelář mít stále u sebe? 

Potřebujete spolehlivé a dobře pochopitelné řešení, které Vám umožní plně se věnovat své práci a zároveň se stane konkurenční výhodou v současném světě, kde rychlost a kvalita informací je tou nejcenější hodnotou. Pokud se rozhodnete investovat do výpočetní techniky, hledáte dobrou cenu a srozumitelná, snadno pochopitelná řešení s jednoznačným přínosem pro vaši každodenní práci.

Počítače vám pomohou vaše podnikání i další profesní aktivity velmi usnadnit. Komunikujte se zákazníky prostřednictvím e-mailu, objednávejte zboží a zadávejte příkazy své bance prostřednictvím Internetu. Zařiďte si mobilní kancelář a buďte v kontaktu s kolegy i zákazníky kdykoliv, i na cestách. Pomůžeme vám využívat všechny možnosti, které se vám dnešní informační technologie umožňují, navíc budete mít vše mít prokryto profesionálními IT službami.

Co vše nabídka obsahuje?

Pomůžeme vám nalézt takové řešení, které přesně splní vaše požadavky na komunikaci se zákazníky, obchodními partnery nebo bankou.

To vše při zajištění maximální bezpečnosti Vašich dat a informací, na základě našich zkušeností, servisu a další podpory při rozvíjení vašich výhod na poli informačních technologií.

V případě zájmu se na nás neváhejte obrátit, rádi Vám poskytneme bližší informace.

 » Zpět na úvod!  » Kontakty


 

 

 promo akce

novinky
Zálohujete a chráníte svá cenná data?
16.5.2018
Rozšiřte svůj digitální svět o chytré domácí úložiště za skvělou cenu. NAS QNAP TS-328 je vysoce výkonné, 3diskové a snadno použitelné síťové úložiště pro zálohování, synchronizaci, vzdálený přístup, domácí zábavu a vzdělávání.
Více čtěte zde!


SAMSUNG - 3letá záruka s opravou do následujícího pracovního dne.
14.5.2018
Zapomeňte na starosti, v případě jakýchkoli problémů stačí zavolat na helplinku a do druhého dne můžete pokračovat v práci.
Více čtěte zde!


Komfortní vyhledávání.
7.5.2018
Nevíte si rady jaký kabel, přepínač, hub či redukci vybrat? Vyzkoušejte nové komfortní vyhledávání na našem e-shopu, které ušetří Váš čas.
Více čtěte zde!


Šifrovaná komunikace
1.3.2018
Dovolujeme si vám představit silnou ochranu dat ve formě hardwarového klíče – Talkey.
Více čtěte zde!